




Сумка поясна Lowe Alpine Lightflite 5 Azure LA FAE-81-AZ-5 синя
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна сумка на пояс Lowe Alpine Lightflite 5 Azure синя
Сумка Lowe Alpine Lightflite 5 - це легка поясна сумка на три відділення, призначена для швидких видів спорту. Відмінно підійде для бігу та легкого трекінгу.
Опис товару:
передня стяжка для кріплення додаткового спорядження
3 кишені на блискавці
м'яка "спинка"
кліпса для ключів
дві бічні стрейчові кишені-сітки
Характеристики:
Матеріал: NHC70
Об'єм: 5 л
Вага: 170 г
Розміри: 16 х 48 х 10 см
Колір синій.
Виробник Lowe Alpine, США.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lowe Alpine |
| Країна виробник | США |
| Вага | 170 г |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 48 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Об`єм | 5 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 см |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Lowe Alpine |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | На поясі |
- Ціна: 1 195 ₴


