


Рюкзак міський Paso з тканини на 22л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Paso з тканини 18-2808CP на 22л
Опис:
Контрастний логотип виробника на лицьовій стороні рюкзака.
Виготовлений із міцної синтетичної тканини, стійкої до блякнення, а також із водовідштовхувальними властивостями.
Два основні відділення на якісних блискавках.
У першому відділенні розміщений відсік на гумці для надійної фіксації ноутбука 15,6" і невелика кишенька з флісовим внутрішнім оздобленням для телефона або плеєра з отвором для можливості виведення навушників назовні рюкзака.
У другому відділенні розташований органайзер (брелок для ключів, дві петлі для ручок, дві відкриті кишеньки та сітчаста кишеня на блискавці для дрібних предметів).
Додатковий кишеня на блискавці на передній стінці рюкзака.
Дві еластичні сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Зручні та м'які регульовані лямки рюкзака.
Світловідбивні смужки на лямках рюкзака.
Прекрасно продумана спинка рюкзака з м'якими сітчастими вставками для комфортного носіння.
Зручна набита ручка рюкзака, а також додаткова петля для можливості підвішування рюкзака.
Дно рюкзака додатково ущільнене.
Усередині підкладка з нейлону з логотипами виробника.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: фіолетовий.
Розміри: 43x31x19 см.
Об'єм: 22 л.
Вага: 580 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 580 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 19 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 22 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Paso |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 1 195 ₴

