



Молодіжна поясна сумка Loren чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молодіжна поясна сумка Loren чорна CWB04 black
Опис товару:
Зручна та практична сумка на пояс.
Регульована довжина обхвату.
Міцний ремінь, з'єднується фастексом (пластикова засувка).
Максимальна довжина 122 см.
Великий основний відділ на замку.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Дві маленькі кишеньки на бічних поверхнях сумки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра, поліестер.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 32 x 12,5 x 12,5.
Вага (кг): 0.145.
Об'єм: 2 л.
Виробник: Loren, Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lores |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 145 г |
| Висота | 12.5 см |
| Довжина | 32 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 122 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Об`єм | 2 л |
| Підкладка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 12.5 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Loren |
| Розмір (1) | Малий |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | На поясі |
- Ціна: 275 ₴

