




Сумка на пояс Loren зі шкірозамінника червона
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на пояс Loren зі шкірозамінника червона SS113 red
Опис товару:
Зручна та практична сумка на пояс.
Регульована довжина обхвату.
Широкий ремінь, з'єднується фастексом (пластикова засувка).
Максимальна довжина 118 см.
Великий основний відділ на замку.
Дві кишені на блискавці на передній стінці сумки.
З тильного боку кишеня з маленьким схованкою для великих купюр або інших цінностей.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: червоний.
Розмір ШхВхГ (см): 37 x 13 x 10.
Вага (кг): 0.175.
Об'єм: 2 л.
Виробник: Loren, Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lores |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 175 г |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 37 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 140 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Об`єм | 2 л |
| Підкладка | Так |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 10 см |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Loren |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Малий |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | На поясі |
- Ціна: 360 ₴






