




Голограмна поясна сумка зі шкірозамінника Loren SS112 чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Голограмна поясна сумка зі шкірозамінника Loren SS112 black
Опис товару:
Зручна та практична сумка на пояс.
Регульована довжина обхвату.
Широкий ремінь, з'єднується фастексом (пластикова засувка).
Максимальна довжина 140 см.
Великий основний відділ на замку, всередині розташована сітчаста кишеня на блискавці.
Кишеня на блискавці на передній стінці сумки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 37 x 14 x 7.
Вага (кг): 0.15.
Об'єм: 2 л.
Виробник: Loren, Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lores |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 150 г |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 37 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 140 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Об`єм | 2 л |
| Підкладка | Так |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 7 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby, Loren |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Малий |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | На поясі |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 360 ₴






