




Голограмна сумка на пояс зі шкірозамінника Loren SS113 рожева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Голограмна поясна сумка зі шкірозамінника Loren SS113 pink, рожева
Опис товару:
Зручна та практична сумка на пояс.
Регульована довжина обхвату.
Широкий ремінь, з'єднується фастексом (пластикова засувка).
Максимальна довжина 118 см.
Великий основний відділ на замку.
Дві кишені на блискавці на передній стінці сумки.
З тильного боку кишеня з маленьким схованкою для великих купюр або інших цінностей.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: рожевий.
Розмір ШхВхГ (см): 37 x 13 x 10.
Вага (кг): 0.175.
Об'єм: 2 л.
Виробник: Loren, Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lores |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 175 г |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 37 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 140 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Об`єм | 2 л |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 10 см |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby, Loren |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Малий |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | На поясі |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 360 ₴





