




Жіночий портфель Амо з еко шкіри бордовий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий портфель Амо з еко шкіри бордовий SST11 bordo
Опис товару:
Портфель виготовлений із якісної штучної шкіри.
Закривається клапаном на механічній клямці.
Під клапаном три основних відділеннях, які розділені двома кишенями перегородками на блискавці.
Додаткова відкрита кишеня меншого розміру на передній стінці портфеля (під клапаном).
Усередині одного відділення розташовані три кишеньки для візиток і три петлі для ручок.
Внутрішні перегородки зі щільної тканини.
Кишеня на блискавці на тильній стороні портфеля.
Одна зручна ручка.
Регульований плечовий ремінь зі штучної шкіри.
На днищі портфеля є металеві ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: бордовий.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 40 х 29 х 11-13 см.
Вага: 1530 г.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: AMO (Польща).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1530 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Тип сумки | Портфель |
- Ціна: 1 695 ₴






