




Ділова сумка-портфель Jpb із еко шкіри червона
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ділова сумка-портфель Jpb із еко шкіри червона TE-94 red
Опис товару:
Портфель виготовлений із якісного шкірозамінника.
Закривається блискавкою.
Усередині два основних відділеннях та одне кишеня-перегородка на блискавці.
Усередині одного відділення розміщено кілька накладних кишеньок і дві петлі для ручок.
Усередині другого відділення є кишеня для ґаджета.
Внутрішні перегородки зі щільної тканини.
На лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці, додатково закривається хлястиком на магнітній кнопці.
Дно додатково захищене металевими ніжками.
Дві надійні ручки ручка.
Знімний плечовий ремінь, який регулюється за довжиною.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: червоний.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 43 х 31 х 15 см.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: JPB (Польща).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Дві |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Jpb |
| Дропшипінг | Да |
| Тип сумки | Портфель |
- Ціна: 3 220 ₴






