



Ділова папка-портфель Jpb з еко шкіри
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ділова папка-портфель Jpb з еко шкіри AK-13 brown
Опис папки:
Папка з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Три петлі для ручок.
Два відділення для документів А4.
Чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
Невелика відкрита накладна кишеня.
Відділення для документів формату А4.
Дві плоскі кишені, одна з яких на блискавці.
Дві ручки , які за потреби ховаються в спеціально передбачені кишеньки.
Характеристики:
Артикул: AK-13 brown.
Розміри: 38 х 26 х 4 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: коричневий.
Виробник: JPB Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Jpb |
| Дропшипінг | Да |
| Тип сумки | Папка |
- Ціна: 2 370 ₴

