




Папка для документів з екошкіри Exclusive 712100
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ділова папка зі штучної шкіри для документів формату А4 Exclusive 712100
Опис моделі:
Ділова папка закривається на блискавці.
Усередині папки розміщено два відділення для документів формату А4, петля для ручки, сегрегатор.
Є незнімний ремінець зі штучної шкіри для носіння на кисті руки.
Файли не йдуть у комплекті
Характеристики:
Артикул: 712100.
Виробник Exclusive, Україна.
Розміри: 35,5х26х4 см.
Вага: 625 р.
Матеріал: Штучна шкіра.
Колір чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 625 г |
| Висота | 265 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Exclusive |
| Дропшипінг | Да |
| Тип сумки | Папка |
- Ціна: 1 295 ₴


