




Портфель чоловічий Jpb зі шкірозамі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портфель чоловічий Jpb зі шкірозамі TE-35
Опис товару:
Портфель виготовлений із якісного шкірозамінника.
Закривається клапаном на механічній клямці.
Під клапаном три основні відділення, два з яких розділені кишенею-перегородкою на блискавці, можливість розширення в одного кишені завдяки спеціальним блискавкам.
Усередині одного з відділень розташовані три кишеньки для візиток, три петлі для ручок, одна маленька відкрита кишеня.
Внутрішні перегородки виготовлені зі щільної тканини.
Одна міцна та зручна ручка зі штучної шкіри.
Наплічний ремінь не передбачений у цієї моделі портфеля.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: чорний.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 40 х 30 х 12 см.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: JPB (Польща).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Jpb |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип сумки | Портфель |
- Ціна: 1 895 ₴





