



Папка ділова Exclusive зі шкірозамінника
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Папка ділова Exclusive зі шкірозамінника 710800
Опис моделі:
Ділова папка застібається на блискавці.
Усередині папки розташовані: з одного боку відсік для документів формату А4, відсік для кріплення вертикального блокнота А4; з іншого боку відсік для документів формату А4, чотири кишенька для візиток, дві петлі для ручок.
Характеристики:
Артикул: 710800.
Виробник Exclusive, Україна.
Розміри: 36,5х27х4 см.
Вага: 600 г.
Матеріал: Штучна шкіра.
Колір чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 365 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Exclusive |
| Дропшипінг | Да |
| Тип сумки | Папка |
- Ціна: 1 150 ₴

