




Невелика наплічна шкіряна сумка-барсетка Always Wild 011NDM
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка для документів Always Wild 011NDM чорна
Опис товару:
Сумка закривається клапаном на магнітній кнопці.
на два автономні відділення, кожне з яких застібається на блискавці.
В одному з відділень розташована кишеня на змійці.
Кишенька на передній стінці сумки (під клапаном).
Додаткова кишенька на задній стіні сумки.
Наплічний ремінь із можливістю регулювання довжини.
Підкладка виготовлена зі щільної, приємної на дотик тканини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розмір (ШхВхГ), мм: 130х200х80.
Виробник: Always Wild, Польща.
Документи формату А4 не поміщаються в цю сумку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Always Wild (Польща) |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
- Ціна: 1 250 ₴






