




Діловий портфель з екошкіри Amo, Польща SST09 чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий діловий портфель зі шкірозамінника Amo, Польща SST09 чорний
Раді представити Вам елегантний чоловічий діловий портфель зі штучної шкіри від польської торгової марки AMO.
Опис товару:
виготовлений із якісного шкірозамінника.
Закривається клапаном на механічній клямці.
Під клапаном три основних відділеннях.
Також є кишеня-перегородка на блискавці.
Усередині одного відділення розташовані три кишеньки для візиток і три петлі для ручок.
Внутрішні перегородки зі щільної тканини.
Одна зручна ручка.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: чорний.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 40 х 28,5 х 10-13 см.
Вага: 1215 г.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: AMO (Польща).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1215 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 285 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Amo (Польща) |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип сумки | Портфель |
- Ціна: 1 595 ₴






