




Чоловічий портфель Jpb із еко шкіри чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий портфель Jpb із еко шкіри чорний TE-40-66458
Опис товару:
Портфель виготовлений із якісного шкірозамінника.
Закривається клапаном на механічній клямці.
Під клапаном три відкриті відділення, розділені перегородками.
На задній стороні портфеля кишеня на блискавці.
Усередині передньої перегородки органайзер для ручок, візиток, мобільного телефону.
Внутрішні перегородки з щільної тканини.
Одна міцна, ергономічна ручка.
У комплекті немає плечового ременя.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: чорний.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 42 х 30 х 14 див.
Вага: 1450 р.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: JPB(Польща).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1450 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Jpb |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип сумки | Портфель |
- Ціна: 1 895 ₴




