




Спортивна сумка Wallaby з тканини на 16л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка Wallaby з тканини на 16л 213-3
Опис сумки:
Виконана з міцної зносостійкої тканини.
Одне основне відділення на блискавці.
Прорізна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Знімний регульований ремінь для носіння через плече.
Дві ручки середньої довжини.
Підкладка із міцної нейлонової тканини.
Характеристики:
Артикул: 213-3.
Матеріал: поліестер.
Розміри (ШхВхГ): 43x25x20 см.
Колір сірий.
ТМ Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 16 л |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 650 ₴





