




Сумка спортивна Wallaby тканинна на 40л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна Wallaby тканинна на 40л 365
Опис товару:
Основне відділення на блискавці.
За рахунок блискавок-розширювачів з обох боків основного відділення можна змінювати розмір основного відділу.
На передній стінці сумки є зовнішня кишеня на блискавці.
З боків сумки розташовані 2 місткі кишені на застібках-блискавках.
Зручні ручки з нашитою обкладкою на липучці для комфортного носіння в руці.
Регульований ремінь для носіння на плечі.
На дні сумки закріплені ніжки, що запобігають забрудненню та зносу тканини.
Дно сумки ущільнене.
Характеристики:
Артикул: 365
Виробник: Wallaby, Україна.
Матеріал: поліестер 600Д.
Розміри см (ДхШхВ): 54(66 з розширенням)/25/30 см.
Об'єм: 40/50 (при відкритих розширювачах) л.
Колір чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 40 л |
| Ширина | 54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Так |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 1 003 ₴


