




Портфель чоловічий Wallaby із тканини чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портфель чоловічий Wallaby із тканини чорний 2641 black
Опис товару:
Виріб виготовлений з міцного зносостійкого поліестеру.
Регульований ремінь для носіння на плечі.
Додаткова тканинна ручка.
Два основні відділення на блискавці.
Накладний кишеня на передній стінці сумки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 35x24x15.
Вага(кг): 0.36.
Об'єм: 12,36 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 24 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Довжина | 35 мм |
| Довжина (1) | 35 |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Поліестер |
| Матеріал (1) | Полиэстер |
| Підкладка | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки (1) | Портфель |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 440 ₴






