




Сумка спортивна Wallaby хакі на 25л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна Wallaby хакі на 25л 271-2
Опис товару:
Матеріал-зносостійкий нейлон з водовідштовхувальним просоченням.
Основне відділення на блискавці.
На передній стінці сумки є зовнішня кишеня на блискавці.
З боків сумки розташовані 2 місткі кишені (відділення) на застібках-блискавках.
Зручні ручки з нашитою обкладкою на липучці для комфортного носіння в руці.
Регульований ремінь для носіння на плечі з підкладкою на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене.
На дні сумки закріплені ніжки, що запобігають забрудненню та зносу тканини.
Характеристики:
Артикул: 271-2.
Виробник: Wallaby, Україна.
Матеріал: нейлон жниварка 420 Ден.
Розміри см (ДхШхВ): 34+12(кишені)/21+3(кишеня)/25 см.
Об'єм: 25 л.
Колір: хакі з оливковим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 21 см |
| Об`єм | 25 л |
| Ширина | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 898 ₴


