




Дорожня сумка Wallaby тканинна на 21л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка Wallaby тканинна на 21л 2550 burgundy
Опис товару:
Сумка виготовлена в сучасному урбаністичному дусі.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині відділення розташовані дві відкриті кишеньки.
Регульований ремінь через плече.
Дві ручки заввишки 27 см, ручки прошиті по всій висоті сумки та пропущені під днищем сумки, що підвищує їхню міцність.
На передній стінці сумки розташована невелика прорізна кишенька для швидкого доступу.
Дно сумки додатково ущільнене.
Чотири пластикові ніжки на днищі сумки.
Характеристики:
Матеріал: меланж, тканина підкладкова.
Колір: бордовий
Розмір ШхВхГ (см): 46x27x17
Об'єм: 22л.
Вага(кг): 0.60 кг.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Бордовий |
| Розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 17 см |
| Об`єм | 21 л |
| Ширина | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 920 ₴






