




Чоловічий портфель Wallaby чорний тканинний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий портфель Wallaby чорний тканинний 2513
Опис сумки:
Виріб виготовлений з міцного зносостійкого нейлону, стійкого від блякнення.
Пластикова ручка для носіння в руці.
Знімний регульований наплічний ремінь.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Відділення менше на змійці уздовж задньої стінки портфеля.
Три додаткові кишені на блискавці на лицьовій стороні.
На дні сумки розташовані пластикові ніжки.
Характеристика:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 36x27,5x14,5.
Формат А4 поміщається в цю сумку.
Колір: чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 275 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Довжина | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 1 025 ₴


