




Шкіряна сумка для документів Always Wild 242WS чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна міська шкіряна сумка для документів Always Wild 242WS чорна
Чоловіча міська з м'якої, приємної на дотик шкіри неодмінно припаде до душі людям цінна якість у поєднанні з практичністю.
Опис товару:
Великий логотип Always Wild на лицьовій стороні сумки.
Сумка має одне основне відділення на блискавці.
Усередині відділення розташована відкрита кишенька для мобільного, кишеня на блискавці та дві петлі для ручок.
На передній стінці сумки розташована кишеня швидкого доступу на змійці.
На задній стінці сумки є кишеня на блискавці.
Міцний регульований ремінь (поєднання натуральна шкіра-стропа) для носіння на плечі.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розмір (ШхВхГ), мм: 180х210х50.
Виробник: Always Wild, Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Always Wild (Польща) |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип застежки (1) | Молния |
- Ціна: 1 600 ₴






