



Тканинна сумки Ucon Mateo Bag Black Safari сіра
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканинна сумки Ucon Mateo Bag Black Safari сіра 489118568820 black safari
Опис товару:
Передня кишеня закривається на блискавку
Основне відділення закривається на водовідштовхувальну двосторонню блискавку.
Ремінець із карабіном для ключів усередині передньої кишені.
Гумка для безпечного транспортування телефона та павербанка всередині передньої кишені.
Регульований плечовий ремінь
Тиснений лейбл Ucon Acrobatics.
Характеристики:
Зовнішня поверхню з жакардового поліуретану (ПУ) з тильним боком із поліестеру (ПЕТ), без ПВХ і ПФУ.
Розміри: 18 х 10 х 5 см.
Місткість: 0,3 л.
Вага: 140 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ucon |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка кошти | Пакетик |
- Ціна: 1 640 ₴

