




Портфель тканинний Wallaby чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портфель тканинний Wallaby чорний 2653 Khaki
Опис товару:
Портфель виготовлений із міцного зносостійкого нейлону та водовідштовхувальним просоченням із внутрішнього боку.
Регульований ремінь для ношения на плече.
Додаткова пластикова ручка для носіння в руці.
Два великі відділення на замку.
Три невеликі додаткові кишені на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Колір: хакі.
Розмір ШхВхГ (см): 35x26x14.
Вес(кг): 0.60.
Об'єм: 11,72 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина (1) | 350 |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Поліестер |
| Матеріал (1) | Полиэстер |
| Підкладка | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки (1) | Портфель |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 737 ₴



