




Офісний рюкзак з відділенням для ноутбука 15,6 Sumdex чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорний рюкзак з відділенням для ноутбука 15,6» Sumdex PON-389BK
Наш магазин представляє Вашій увазі місткий міський рюкзак з відмінно продуманою конструкцією від американської торгової марки Sumdex.
Опис товару:
Рюкзак створений з легкого водовідштовхувального поліестеру.
Основне відділення на блискавці. Усередині є відділення для ноутбука з діагоналлю до 15,6 дюймів.
Просторий багатофункціональний відділ для документів і допоміжних аксесуарів. Усередині кишеня для планшета.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
З боків рюкзака є по одній сітчастій кишені.
Кишеня для МР3 у верхній частині рюкзака.
Широкі лямки, тильна частина рюкзака і внутрішні частини лямок із повітропроникного сітчастого нейлону, який забезпечує хорошу вентиляцію для спини і плечей (влітку буде не так спекотно і буде циркулювати повітря під спину і лямки).
Ручка для перенесення рюкзака в руці.
Характеристики:
Артикул: PON-389BK.
Виробник: Sumdex, Китай.
Зовнішні розміри: 30.5 x 46.3 x 21.6 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Відео товару:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Тип застежки | Молния |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Sumdex |
| Висота | 46 |
| Глибина | 21 |
| Діагональ пристрою | 15-16" |
| Тип рюкзака | Для ноутбуків |
- Ціна: 1 595 ₴






