




Сумка дорожня Wallaby хакі на 38л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня Wallaby хакі на 38л 371-1
Опис товару:
Дорожня сумка середніх розмірів виконана у класичному стилі.
Матеріал нейлон з вологовідштовхувальним просоченням.
Містке основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці на бокових поверхнях сумки.
Накладна кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Міцні та зручні ручки середньої довжини, які пришиті до стін сумки по всій висоті.
Регульований ремінь для носіння на плечі з підкладкою на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Артикул: 371-1.
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри см (ДхШхВ): 54х28х26 см.
Об'єм: 38 л.
Матеріал: нейлон жниварка 420 Ден.
Колір: хакі з оливковими вставками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 26 см |
| Об`єм | 38 л |
| Ширина | 54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
- Ціна: 1 128 ₴

