




Сумка дорожня Wallaby з тканини на 57л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня Wallaby з тканини на 57л 3071
Опис товару:
Дорожня сумка середніх розмірів виконана у класичному стилі.
Матеріал поліестер з вологовідштовхувальним просоченням.
Містке основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці на бокових поверхнях сумки.
Накладна кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Міцні та зручні ручки середньої довжини, які пришиті до стін сумки по всій висоті.
Регульований ремінь для носіння на плечі з підкладкою на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Артикул: 3071.
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри см (ДхШхВ): 60/35/28 см. Об'єм: 57 л.
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: камуфляж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 57 л |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
- Ціна: 1 070 ₴





