




Класичний діловий портфель Fouquet NBC-1002M коричневий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний діловий портфель Fouquet NBC-1002M Brown
Престижний, якісний діловий портфель класичного бізнесу-дизайну від ТМ "Fouquet", що відповідає найвищим вимогам сучасних ділових чоловіків.
Опис товару:
Класичний бізнес-дизайн.
Логотип на нейлон всередині сумки.
Одне основне відділення для документів, папок та паперів формату А4.
Усередині спеціальний захищений відсік для портативного комп'ютера діагоналлю до 14”.
Одна велика кишеня з лицьового боку для авторучок, бізнес-карток, дискет, різних аксесуарів і т.д.
Усі відділення закриваються клапаном однією металеву клямку.
Регульований плечовий ремінь, який може бути відчеплений.
Ремінь для кріплення на ручці багажної сумки-візка.
Основний матеріал – ультраміцний нейлон 1680 Den.
Клапан портфеля, ручка, накладка на ремені, ремінь для кріплення на ручку багажу та накладки на кутах портфеля – з натуральної високоякісної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: нейлон/натуральна шкіра.
Колір коричневий.
Колір фурнітури: срібло.
Розмір, см (Ш * В * Г): 39 * 31 * 10,5.
Розміщується формат А4.
Виробник: ТМ "Fouquet".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fouquet |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Fouquet |
| Тип сумки | Портфель |
- Ціна: 1 140 ₴

