-16%








Мастурбатор Tenga Geo Glacier
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Революційний мастурбатор від японської компанії Tenga — справжнє джерело задоволення для чоловіків! Мастурбатор Tenga Geo Glacier не являє собою імітацію жіночих принад, тому ви зможете до снаги пофантазувати.
Ніжний, але водночас пружний матеріал покритий рельєфною текстурою, які стимулюють кожен сантиметр пінису. На Вас чекають не просто захопливі відчуття, а справжні вершини насолоди з неймовірними піками.
Особливості мастуратора Tenga Geo:
- зроблений із м'якого, еластичного та приємного на дотик матеріалу;
- вивертається через отвір у нижній частині;
- розтягується до 17 см завдовжки й до 5 см у діаметрі;
- оригінальний дизайн;
- рельєфна поверхня впливає на всі чутливі точки.
Повна довжина — 8,7 см, робоча — 8,5 см, ширина — 8,7 см
Рекомендується використовувати з лупикантом на водній основі.
Догляд та гігієна:
Перед і після використання промийте іграшку в теплій воді з м'яким мийним засобом. Можна також обробляти іграшку спеціальними очисниками для інтимних товарів, які не містять спирту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tenga |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Основні | |
| Підлога | Чоловічий |
| Рельєф мастурбатора | Ребристий |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 87 мм |
| Діаметр | 87 мм |
| Довжина | 87 мм |
- Ціна: 1 957,20 ₴

