
Постільна білизна, бязь GOLD, двоспальний комплект, квіти на бежевому компаньйон
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДВУСПАЛЬНІЙ комплект (підковдра 180 * 215, простирадло 200 * 220, наволочки 2 шт 70*70 (60*60 або 50*70))
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить ваш власний сон комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
Фрагмент малюнка на наволочці може відрізнятися від показаного!
Можливе виготовлення нестандартних розмірів і простирадла на гумці.
| Основні | |
|---|---|
| Щільність | 130 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Простінь на гумці | під замовлення + 50-80 грн., залежно від розміру матраца |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
- Ціна: 990 ₴

