
Постільна білизна, бязь GOLD, євро комплект, маки на білому
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЄВРО комплект (підковдра 2,0 * 2,15, простирадло 2,4 * 2,2, наволочки 2шт 70 * 70 (60 * 60 або 50 * 70))
Тканина БЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистан, щільність 130 г/м.кв. БЯЗЬ - найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить ваш власний сон комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Колір | Білий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Простінь на гумці | під замовлення + 50-80 грн., залежно від розміру матраца |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
- Ціна: 1 040 ₴

