

Постільна білизна, бязь GOLD, полуторний комплект, червоні метелики компаньйон
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПОЛУТОРНИЙ комплект (підковдра двоколірний 1,5*2, простирадло 1,5*2, 2,2, наволочки 2 шт. 70*70 (60*60 або 50*70))
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить ваш власний сон комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
Фрагмент малюнка на наволочці може відрізнятися від показаного!
Можливе виготовлення нестандартних розмірів і простирадла на гумці.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Комахи, метелики |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Поділювача окремо | 190 грн |
| Простінь на гумці | під замовлення + 40-70 грн., залежно від розміру матраца |
| Простирадло окремо | 100 грн |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
| Наволоч окремо | 45 грн |
| Щільність | 130 нит/см2 |
- Ціна: 780 ₴

