

Постільна білизна, бязь GOLD, полуторний комплект, авокадо компаньйон
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПОЛУТОРНИЙ комплект (підковдра двоколірний 1,5*2, простирадло 1,5*2, 2,2, наволочки 2 шт. 70*70 (60*60 або 50*70))
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить ваш власний сон комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
| Основні | |
|---|---|
| Подарункова упаковка | Ні |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Тематика декору, малюнка | Фрукти, овочі, ягоди |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Простінь на гумці | під замовлення + 40-70 грн., залежно від розміру матраца |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
- Ціна: 780 ₴

