

Постільна білизна, бязь GOLD, сімейний комплект, однотонна | Mariell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СЕМЕЙНИЙ комплект (2 підковдри 1,5*2,15, простирадло 2,4*2, наволочки 2 шт. 70*70 (60*60 або 50*70))
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить ваш власний сон комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Сімейний |
| Колір | Сірий |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Тип тканини | Бязь |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Поділювача окремо | 190 грн |
| Простінь на гумці | під замовлення + 50-80 грн., залежно від розміру матраца |
| Простирадло окремо | 140 грн |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
| Наволоч окремо | 45 грн |
- Ціна: 1 270 ₴

