

Посільна білизна, бязь GOLD, дитячий комплект, місяць на сірому тлі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДЕТСЬКИЙ комплект (підодеяльник 1,1 * 1,5, простирадла 1,1 * 1,5, наволочка 1шт 60*60, 50*70, 50*50 або 40*60 )
Тканина БЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистан, щільність 130 г/м.кв. Б’ЯЗЬ - найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довга, м’яка, приємна до тіла, не лінива, на довгі роки зберігає яскравість.
Власне виробництво, пошивши постільного білизни, швидко і якісно!
Таке витвору зробить сон Вашої дитини комфортніше, а як подарунок викличе справжню радість.
Оптова ціна заданої без Упаковки з замком зі щільного поліетилену для кожного комплекту!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 110 см |
| Довжина простирадла | 150 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Довжина підковдри | 150 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Поділювача окремо | 110 грн |
| Простінь на гумці | під замовлення + 30-50 грн., залежно від розміру матраца |
| Інші розміри | замовлено 50*70, 50*50 або 40*60 |
| Простиня окремо | 60 грн |
| Наволоч окремо | 40 грн |
| Тип | Комплект білизни |
| Підлога | Унісекс |
| Призначення | Для ліжка |
- Ціна: 460 ₴

