

Постільна білизна, бязь GOLD, євро комплект, дрібні квіти на бежевому
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЄВРО комплект (підковдра 2,0 * 2,15, простирадло 2,4 * 2,2, наволочки 2шт 70 * 70 (60 * 60 або 50 * 70))
Тканина БЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистан, щільність 130 г/м.кв. БЯЗЬ - найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить ваш власний сон комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип | Наволочня |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Поділювача окремо | 240 грн |
| Простінь на гумці | під замовлення + 50-80 грн., залежно від розміру матраца |
| Простирадло окремо | 140 грн |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
| Наволоч окремо | 45 грн |
- Ціна: 1 040 ₴

