

Постільна білизна, бязь GOLD, двоспальний комплект, гвинт winx
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДВУСПАЛЬНИЙ комплект (підковдра 1,8 * 2, 15, простирадло 2,0 * 2,2, наволочки 2 шт 70*70 (60*60 або 50*70))
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить ваш власний сон комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
| Наволоч окремо | 45 грн |
| Щільність | 130 нит/см2 |
| Поділювача окремо | 220 грн |
| Простінь на гумці | під замовлення + 50-80 грн., залежно від розміру матраца |
| Простирадло окремо | 120грн |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
- Ціна: 990 ₴

