

Анальна пробка Butt Plug | Mariell
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анальна пробка "Butt Plug"
Анальна пробка бежевого кольору класичної форми створена для делікатного застосування. Її форма забезпечує глибоке, але в теж час безпечне введення. Вона відмінно підійде для новачків, а також сприяє розробці м'язів перед контактом.
Рекомендується використовувати зі змазкою лубрикантами на водній або силіконовій основі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | TPR |
| Розмір | Повна довжина - 13 см, робоча - 11 см, діаметр - 3 см |
| Основні | |
| Підлога | Унісекс |
| Водостійкість | Так |
| Колір | Бежевий |
| Тип інтимної іграшки | Анальна пробка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 37 мм |
| Довжина | 150 мм |
- Ціна: 120 ₴

