




Велосипедна сумка для багажу — рюкзак, два в одному, 18 л, Walfort чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипедна сумка-рюкзак, два в одному, 18 л, Walfort, чорна
Опис товару:
Сумка виготовлена з щільної тканини, прогумованої зсередини.
Просторе основне відділення, яке закривається шляхом скручування (згинання) клапана та фіксується ремінцем із застібкою-фастексом.
Усередині сумки розташований відділ для ноутбука 16 дюймів.
Кріплення для велосипеда на спинці сумки складаються з двох пластикових петель, одного ремінця-липучки у верхній частині та одного ремінця на липучці. Кріплення ховаються під тканинною накладкою на липучці.
Одна бічна сітчаста кишеня на бічній стороні сумки.
Ремені, завдяки яким сумка перетворюється на рюкзак, ховаються в спеціальну кишеню на тильній стороні сумки.
Світловідбиваючі деталі.
Задня частина сумки має жорстку вставку.
Лицьова сторона сумки має прогумоване покриття.
Характеристики:
Виробник: Walfort.
Розміри: 42 (60 см у повністю відкритому стані)х37 (низ 23 см)х16 см.
Об'єм: 18 л.
Вага: 740 г.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Walfort |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 42 см |
| Довжина | 37 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 1 095 ₴






