




Діловий рюкзак з відділенням для ноутбука 15,6 Via Chasse, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Офісний рюкзак з відділенням для ноутбука 15,6 Via Chasse чорний
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцного водовідштовхувального поліестеру.
Основне відділення на блискавці. Всередині є відділення для ноутбука з діагоналлю до 15,6 дюймів з ремінцем-фіксатором на липучці.
Друге відділення для документів та допоміжних аксесуарів.
Третє відділення трохи меншого розміру з внутрішньою відкритою кишенею.
Вертикальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
З боків рюкзака є по одній сітчастій кишені.
Широкі лямки, тильна частина рюкзака та внутрішні частини лямок з дихаючого сітчастого нейлону, який забезпечує хорошу вентиляцію для спини та плечей (влітку буде не так спекотно і циркулюватиме повітря під спиною та лямками).
Ручка для перенесення рюкзака в руці.
Дно рюкзака має прогумоване покриття.
Характеристики:
Артикул: 2576348.
Виробник: Via Chasse.
Зовнішні розміри: 28 x 44 x 15 см.
Вага: 560 г.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 560 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ пристрою | 15-16" |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Для ноутбуків |
- Ціна: 1 095 ₴






