




Містка дитяча пляжна сумка Vadobag сірого кольору
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка дитяча пляжна сумка Vadobag сіра 4061462968730
Опис товару:
Пляжна сумка з підкладкою.
Застібається на блискавку.
Усередині сумки — бічна кишеня.
Дно сумки має прогумоване покриття.
Висота ручки від верхньої частини сумки: 20 см.
Характеристики:
Артикул: 4061462968730.
Матеріал: поліестер.
Зовнішні розміри: 55х32х17 см.
Вага: 365 г.
Виробник: Vadobag.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vadobag |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Довжина ручок | 260 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Пляжна |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 595 ₴






