




Легка термосумка, сумка-холодильник 30 л Cooling Cooler Bag, бежева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легка термосумка, сумка-холодильник 30L Cooling Cooler Bag, бежева
Опис товару:
Практична термосумка на двох ручках середньої довжини.
Просторе основне відділення на блискавці.
Одна відкрита кишеня на лицьовій стороні сумки.
Усередині сумки — термопокриття та наповнювач для утримання температури.
Знімний наплічний ремінь.
Характеристики:
Зовнішній матеріал: 100% поліестер.
Розмір: 42 х 25 х 33 см.
Об'єм: 30 л.
Вага: 345 г.
Виробник: Cooling, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 345 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 30 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 25 см |
| Ширина | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 795 ₴






