




Жіночий чохол для ноутбука 15,6 дюймів Bloom Laptop Sleeve рожевий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий чохол для ноутбука 15,6 дюймів Bloom Laptop Sleeve рожевий
Опис товару:
Виготовлений із легкого водовідштовхувального матеріалу — поліестеру.
Поверхню чохла прикрашає вишивка у формі квітів, що надає цьому виробу особливого шарму.
М'який чохол, що приймає форму ноутбука і захищає його від подряпин, ударів та інших зовнішніх впливів.
Закривається клапаном на двох магнітах.
Характеристики:
Діагональ дисплея 15,6".
Матеріал: поліестер.
Колір: рожевий.
Зовнішні розміри: (ШхВхТ): 40 x 30 x 2,5 см.
Вага: 130 г.
Бренд: Bloom.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bloom |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Чохол |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 130 г |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана пристрою (1) | 15,6 |
| Форм-фактор | Чехол |
- Ціна: 595 ₴

