




Чоловічий ремінь зі штучного нубуку WBL Trading, коричневий, 3,3 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий ремінь зі штучного нубуку WBL Trading, коричневий, 3,3 см
Виготовлений із матової штучної шкіри (штучний нубук). Унікальний дизайн та якісне виконання нікого не залишать байдужим.
Матеріал: штучний нубук.
Пряжка металева.
Ремінь не вкорочується.
Довжина: 113 см. Отвори розташовані від 93 до 103 см.
Ширина: 3,3 см.
Колір: коричневий.
Виробник: WBL Trading, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1130 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 106 - 112 см. |
| Розмір ременя | 101-110 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Коротшає | Так |
| Колір | Коричневий |
| Ширина ремня | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 295 ₴


