



Рибальська сумка для снастей 112 см Max Ranger, колір хакі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для рибальських снастей 112 см Max Ranger хакі
Рибальська сумка Max Ranger — це зручний аксесуар для рибалок, які хочуть тримати свої снасті в порядку та легко переносити їх під час рибальських пригод!
Опис товару:
Виріб виготовлено з міцного прогумованого поліестеру.
Одне основне відділення на блискавці. Всередині з боків два відділення на липучках, по центру сумки розташовані ремінці на липучках для фіксації вудки, спінінга тощо.
Одна накладна кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Дві накладні кишені різного розміру на тильній стороні сумки.
Дві ручки середньої довжини.
Незнімний регульований наплічний ремінь для носіння сумки на плечі.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: хакі.
Розміри: 112х12х20 см (висота у вузькому місці 15 см).
Вага: 1 кг.
Об'єм: 40 літрів.
Виробник: Schou Company.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих |
| Глибина | 20 |
| Призначення рюкзака | Полювання/Риболовля |
| Підлога | Унісекс |
- Ціна: 995 ₴

