




Жіночий гаманець з екошкіри Roxy Chai Latte Burnt синій з оливковим
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий жіночий гаманець із екошкіри Code Femme, бежевий, під крокодила
Опис моделі:
Закривається клапаном на механічній кнопці.
Гаманець виготовлений зі штучної шкіри, яка за фактурою нагадує шкіру крокодила.
Усередині гаманця два відділення для купюр, які розділені кишенькою-перегородкою на блискавці для монет.
Дві кишеньки для візиток або платіжних карток.
Характеристики:
Матеріал: поліуретан.
Розміри, см (ШхВхГ): 12х10,5х2.
Вага: 70 г.
Колір: бежевий.
Виробник: Code Femme, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.07 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 10.5 мм |
- Ціна: 350 ₴


