




Органайзер, футляр для прикрас та коштовностей Travel Jewelry Case чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер, футляр для прикрас та коштовностей Travel Jewelry Case чорний під шкіру крокодила
Опис моделі:
Органайзер для прикрас виготовлений зі штучної шкіри (полівініл) з тисненням під крокодила.
Футляр призначений для зберігання прикрас: каблучок, сережок, ланцюжків тощо.
Застібається на блискавку.
Всередині розташовано дві еластичні кишеньки, одну кишеню на блискавці, три вертикальні петлі на механічній кнопці, одну м'яку горизонтальну петлю на кнопці, чотири роз'єми для сережок.
Характеристики:
Матеріал: полівініл, поліестер, нейлон.
Розміри, см (ШхВхГ): 16х12,5х2,5.
Вага: 105 г.
Колір: чорний.
Виробник: Top Fashion Trading.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застежка | Молния |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Підлога | Жіночий |
| Тип | Органайзер |
| Товщина | 25 см |
- Ціна: 350 ₴


