




Невеликий чоловічий портфель зі еко шкіри Exclusive, Україна коричневий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий портфель чоловічий зі штучної шкіри Exclusive 713000-1 New brown коричневий
Опис товару:
виготовлений з на якісній штучній шкірі.
Закривається клапаном на механічному замку-засувці (за потреби закривається на ключик, який йде в комплекті).
Під клапаном розташовано одне основне відділення та відкрите плоске відділення на передній стінці портфеля.
В основному відділенні розташована кишеня на блискавці, чотири петлі для ручок, три кишеньки для візиток.
У другому відділенні розташована плоска кишеня на змійці.
На задній боці портфеля розташована кишеня на блискавці.
Внутрішня перегородка зі щільної тканини.
Одна ручка зі штучної шкіри.
На дні портфеля є металеві ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: коричневий.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 35,5 х 26,5 х 7 див..
Вага: 960 г.
Поміщаються документи формату А4.
Країна походження торгової марки: Exclusive, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 960 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 265 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 1 799 ₴




