




Жіночий рюкзак для мам Live in style синій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий для мам Live in style синій 4061459930306-1
Опис товару:
Кількість основних відділень: одне.
Всередині є чотири еластичні відкриті кишені та кишеня на блискавці.
На лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці. У ній розташовані три накладні кишені, зсередини обшиті фольгою, та одна сітчаста кишеня.
Рюкзак має дві відкриті бічні кишені.
Невелика вертикальна кишеня на спинці рюкзака.
Довжина плечових лямок може регулюватися за допомогою пластикових пряжок. Також виріб має дві ручки, за допомогою яких аксесуар можна переносити в руці.
Можливість швидкого доступу до основного відділення завдяки блискавці на тильній стороні рюкзака.
Рюкзак закривається за допомогою блискавки.
Один ремінець для кріплення рюкзака до ручки дитячого візка.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Об'єм: 19 л.
Розміри см: 40х 24 х 19 см
Вага: 630 г.
Країна реєстрації бренду: Live in style, Австрія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 630 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 19 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 795 ₴



