



Спортивна сумка для фітнесу 16л Wallaby блакитна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка Wallaby для фітнесу на 16л 213-6 блакитна
Опис сумки:
Виготовлена з міцного поліестеру з водовідштовхувальними властивостями.
Сумка має одне основне відділення на блискавці.
Невеликий кишеня на блискавці для різних дрібниць на лицьовій стороні.
Знімний регульований ремінь для носіння через плече.
Дві ручки середньої довжини.
Підкладка з міцної нейлонової тканини.
Характеристики:
Артикул: 213-6.
Матеріал: поліестер.
Розміри (ШхВхГ): 43x25x20 см.
Колір: блакитний.
ТМ Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 16 л |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 650 ₴

